Loading

Naše reference

Pochůzné světlíky GLASSFLOOR vytvářejí optimální řešení pro terasy, trávníky a pochůzné střechy. Díky tomu, že terasa je bezprahově spojena s okolím, což umožňují skleněné podlahy, zabraňuje ztrátě povrchů. Interiér je zvýrazněn světlíky, které zároveň umožňují přívod denního světla a vytvářejí nové objemy.

Obytný dům Waldegg

Obytný dům Waldegg

V rámci rekonstrukce suterénu byla instalována na míru vyrobená GLASSFLOOR chrom. Pochozí světlík je rafinovaně členěn do okolí bez ztráty prostoru – jasný zisk prostoru a estetiky oproti předchozímu zasklení.

Školní budova Waltenhofen

Školní budova Waltenhofen

Při přestavbě a generální rekonstrukci základní a střední školy ve Waltenhofenu byly na hřiště instalovány tři GLASSFLOOR chrom, aby chodba pod ním byla prosvětlena denním světlem. Pochozí světlíky jsou vyráběny na zakázku o rozměrech 2,3 x 0,8 metru.

Škola a sportovní areál Ried

Škola a sportovní areál Ried

Nová budova základní školy Ried v Könizu (BE) názorně demonstruje kvality GLASSFLOOR - úžasná budova bez ztráty denního světla. 24 estetických pochozích světlíků harmonicky zapadá do terasy a zároveň poskytuje sportovní hale pod ním denní světlo. Systémové řešení GLASSFLOOR a izolačních rámečků zjednodušuje montáž a zajišťuje optimální vnější těsnění. Všechna střešní okna tak mohla být instalována během několika dní.

Obytný dům Bergdietikon

Obytný dům Bergdietikon

Dvě GLASSFLOOR nad sebou zajišťují více denního světla a prostoru dvou místností. Elegantní design GLASSFLOOR pure je harmonicky začleněn do obytné plochy.

Škola Töss Richterswil

Škola Töss Richterswil

Nahoře: pochozí a pojezdové zasklení v úrovni hrací plochy. Dole: Denní světlo pro světlou a příjemnou atmosféru místnosti na chodbách a v pracovních místnostech. Na dvou hřištích v areálu školy Töss je instalováno sedm GLASSFLOOR pure. I přes velké skleněné plochy splňují tyto světlíky enormní statické požadavky: bodové zatížení 2 tuny na 20x20 cm a rozložené zatížení jedna tuna na metr čtvereční.

Klinika Berit Paracelsus Speicher

Klinika Berit Paracelsus Speicher

Šest GLASSFLOOR cyrcle o průměru 100 cm, odrazné ostění a stropní difuzér v místnosti přivádí denní světlo do sterilní chodby kliniky. Čekárna pro pacienty těží z pěti kruhových a pochozích světlíků.

Domov důchodců Sömmerli v St.Gallen

Domov důchodců Sömmerli v St.Gallen

Pasáž spojuje dva objekty domova důchodců. Osm obdélníkových Glassfloor chrom (250 x 80 cm) v netradičním uspořádání poskytuje průchodu přirozený zdroj světla včetně jeho proměnlivosti. Decentrické osazení působí lehce a hravě. Díky zapuštěné instalaci zůstává horní systém bezbariérově přístupný.

Obytný dům Bonaduz

Obytný dům Bonaduz

V zahradě moderní novostavby ve svahu byly v úrovni terénu instalovány tři kruhové světlíky, každý o průměru cca 1 metr. Podzemní parkoviště získává díky dennímu světlu na lehkosti a dynamice.

Hasičské skladiště a pracovní dvůr Hünibach

Hasičské skladiště a pracovní dvůr Hünibach

Osm Glassfloor pure se elegantně integrovalo do terasy. Terasu tak lze využít jako bezbariérové ​​místo k odpočinku i jako místo setkávání. Pokoje pod pochozími světlíky zároveň těží z denního světla.

Obytný dům v Bottighofen

Obytný dům v Bottighofen

Tři obdélníkové skla Glassfloor chrom o rozměrech 250 x 80 cm osvětlují soukromý krytý bazén a zároveň akcentují v interiéru. Ve venkovním prostoru je kladen důraz na estetiku.

Rodinný dům v Brüttisellen

Rodinný dům v Brüttisellen

Hranatý Glassfloor chrom plynule a elegantně zapadá do terasy rodinného domu a poskytuje interiéru vazbu na počasí a denní dobu.

Francouzská chata

Francouzská chata

Dvě velká GLASSFLOOR chrome s příčkami přivádějí denní světlo do prostoru vany a sprchového koutu chaty. Vyhřívané vnitřní sklo snižuje tvorbu kondenzátu. Celoplošná protiskluznost slouží jak ochrana proti pádu, tak i k soukromí. Terasa zůstává bezbariérově přístupná.

Staroměstský byt v Zürichu

Staroměstský byt v Zürichu

Pochozí střešní okno zde bylo použito jako světelný pás, aby byl jídelní prostor pod ním světlejší a přátelštější. Celoplošná protiskluznost slouží také jako ochrana soukromí.

Obytný dům Eggersriet

Obytný dům Eggersriet

Pro získání optimálního podílu denního světla pro dílnu v suterénu byly na terasu zapuštěny dva světlíky o rozměrech 100 x 100 cm. Dostupnost zajišťuje bezbariérové ​​užívání verandy pro rodinu.

Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci: