Loading

Klinika Berit Paracelsus Speicher

Šest GLASSFLOOR cyrcle o průměru 100 cm, odrazné ostění a stropní difuzér v místnosti přivádí denní světlo do sterilní chodby kliniky. Čekárna pro pacienty těží z pěti kruhových a pochozích světlíků.
Fotografie zachycuje moderní čekárnu v suterénních prostorách, osvětlenou kruhovými světlíky Glassfloor, které propouštějí přirozené denní světlo. Prostor je elegantní, s příjemnou atmosférou, optimální distribucí světla
Kruhové pochozí světlíky Glassfloor oživují exteriér i interiér. Sterilní chodby získávají svěžest díky přirozenému dennímu světlu.
Pacientský pokoj na klinice s osvětlením pomocí světlíků Glassfloor - Přírodní denní světlo pro zlepšení psychické pohody pacientů. Vytvořte si příjemné a léčivé prostředí s našimi moderními světlíky.
Kruhový světlík Glassfloor v moderním provedení s pohledovým betonem vytváří architektonický prvek spojený s vizuální estetikou. Prostor získává jedinečný charakter díky kombinaci elegantního designu a betonové textury, což představuje pečlivě promyšlený architektonický koncept.