Loading

Domov důchodců Sömmerli v St.Gallen

Pasáž spojuje dva objekty domova důchodců. Osm obdélníkových Glassfloor chrom (250 x 80 cm) v netradičním uspořádání poskytuje průchodu přirozený zdroj světla včetně jeho proměnlivosti. Decentrické osazení působí lehce a hravě. Díky zapuštěné instalaci zůstává horní systém bezbariérově přístupný.
Prostory chodby v domově pro seniory oživené prostřednictvím moderních pochozích světlíků Glassfloor. Nabízíme svěží design a bezpečné osvětlení pro vnitřní prostředí, přispívající ke komfortu a pohodě rezidentů.
Zelená travnatá plocha s bezprahovými pojezdovými a pochozími světlíky Glassfloor nabízí harmonické prostředí spojující přírodní krásu s moderním designem. Bezbariérový povrch umožňuje pohodlný a bezpečný pohyb.
Světlíky Glassfloor v domě s trávou: Osvětlení suterénu pro domovy seniorů. Design spojuje estetiku s vysokou užitnou hodnotou.
Glassfloor světlíky propojují exteriér a interiér, přinášejí přirozené světlo do podzemních chodeb a umožňují pohodlný pohyb s bezprahovým designem. Moderní, bezpečné a stylové řešení pro vaše podzemní prostory.