Loading

Škola Töss Richterswil

Nahoře: pochozí a pojezdové zasklení v úrovni hrací plochy. Dole: Denní světlo pro světlou a příjemnou atmosféru místnosti na chodbách a v pracovních místnostech. Na dvou hřištích v areálu školy Töss je instalováno sedm GLASSFLOOR pure. I přes velké skleněné plochy splňují tyto světlíky enormní statické požadavky: bodové zatížení 2 tuny na 20x20 cm a rozložené zatížení jedna tuna na metr čtvereční.
Výhled na okolní dům přes pojezdový světlík Glassfloor osazený do suteréních prostor pro osvětlení denním světlem
Dětské dopravní hřiště se zeleným domem a popjezdovými světlíky Glassfloor v silnici
Chlapeček jedoucí na kole po pojezdovém skleněném světlíku Glassfloor na dětském dopravním hřišti
Fotografie zachycuje suterénní prostor školy, kde jsou umístěny lavičky pro přezutí, osvětlené pomocí inovativního pojezdového světlíku Glassfloor. Tento moderní prvek nejen propouští do prostoru dostatek denního světla, ale také vytváří atraktivní a příjemný prostor pro žáky, kteří zde mohou pohodlně přezouvat obuv. osvětlený denním světlem pojezdovým světlíkem Glassfloor
Fotografie dětského dopravního hřiště s asfaltovým povrchem a inovativním prvkem - pojezdovým světlíkem Glassfloor, představuje harmonickou kombinaci bezpečného prostředí pro dětské hraní a moderního designu.
Fotografie světlíku který propouští do suterenních prostor školy dostatek světla pro bezpečnou chůzi po schodech
Fotografie zachycuje asfaltovou silnici s inovativním světlíkem Glassfloor, který osvětluje suterénní prostory školy. V popředí se nachází dodávka, přejíždějící přes světlík. Moderní design světlíku propouští denní světlo do suterénu, zajišťující osvětlení a vytvářející pohledný prvek.
Na asfaltové silnici, kde dominuje impozantní skleněný světlík Glassfloor. Tento vizuálně působivý prvek nejenže vytváří moderní designový prvek, ale především umožňuje propouštění denního světla do suterénního prostoru školy. Skleněný světlík elegantně spojuje estetiku a funkčnost, zajišťující harmonii mezi hravým prostředím pro děti a moderním designem.