Loading

GLASSFLOOR používá skla s nejúčinnější ochranou proti solární radiaci

Světlé místnosti a zároveň nejlepší ochrana proti slunci. V GLASSFLOOR nyní používáme skla s nejúčinnější ochranou proti solární radiaci na trhu s technologií COOL-LITE® XTREME: pro optimální ochranu proti slunci po celý rok

Dvakrát více světla než s běžnými slunečními čočkami                                                    Použití protislunečního skla je doprovázeno výrazným snížením propustnosti světla. Běžné protisluneční skla mají například hodnotu prostupu světla cca 25 %, tedy do interiéru se dostane jen čtvrtina světla. S novým protislunečním sklem dosahují naše světlíky minimálně dvojnásobné hodnoty prostupu světla (LT ) ≥ 51 %. Tento typ skla tak zajistí světlou a přátelskou atmosféru – v každém ročním období.

Pro jasnou, estetickou architekturu                                                                                                  Protisluneční skla podporují čistou a estetickou architekturu bez obtěžujících a na údržbu náročných způsobů stínění, jako jsou rolety a žaluzie. GLASSFLOOR je vhodný zejména do památkově chráněných objektů k zajištění přirozeného přísunu světla při zachování historického rázu budovy.

Místnost zůstane chladnější                                                                                                                    Místnost se díky protislunečnímu sklu vyhřeje až o 5 stupňů Celsia méně než se standardním termoizolačním sklem. To zajišťuje větší komfort v místnosti a snižuje zátěž na klimatizaci prostor.

 

Nejlepší hodnoty

  • Celková propustnost energie (g) až 0,29 (EN410)
  • Světelná propustnost  (LT) ≥ 51 %  (CIE 15-2004)